Bowling Centrum

Kręgle są nie tylko dyscypliną sportu, są też doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, integrację ze znajomymi, czy zacieśnianie więzi rodzinnych” - uważają właściciele Bowling Centrum.

Na tych, którzy zechcą to sprawdzić na własnej skórze, czekają 4 pełnowymiarowe tory do gry w bowling z dodatkową płytą zabiegową i lożami dla graczy (maksymalnie 8-miu na jednym torze).

Można również zagrać w różne odmiany bilarda (kule i do snookera, i do klasycznej ósemki) na dwóch dużych stołach, gry planszowe (scrabble, eurobiznes szachy) i karciane, a także porzucać lotkami do tarczy - sportowa odmiana tej konkurencji znana jest jako dart. Fani rozrywki na ekranie mogą oddać się zabawie na konsoli X-BOX 360, wyposażonej w kontroler Kinnect lub obejrzeć transmisje ważnych wydarzeń sportowych.

W Bowling Centrum nie brakuje drinkbaru z bogatym menu. Ponadto jest też możliwość organizowania imprez okolicznościowych takich jak urodziny, spotkania firmowe czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Sala pomieści około 80 osób naraz. Dodatkowo w lokalu organizowane są wakacyjne turnieje bilardowe oraz darmowe lekcje gry w kręgle dla dzieci.

Lokal otwarty od poniedziałku do czwartku: 14:00-23:00, w piątki i soboty: 14:00-1:00, w niedziele: 14:00-0:00.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 4.06.2019 11:38

Rozrywka dla całej rodziny, wszystko w jednym. Bowling centrum to miejsce godne polecenia.

Dodaj komentarz