Karkonosze idealne miejsce na rodzinne wakacje

Nie wiesz gdzie zabrać swoją rodzinę na urlop. Zarezerwuj w Karpaczu pensjonat i daj się oczarować Karkonoszom.

Zabawa w Karkonoszach

Karkonosze zapewniają turystom bardzo wiele atrakcji. Tutaj nikt nie będzie się nudził niezależnie od wieku. Dzieci z pewnością będą zachwycone wizytą na torze saneczkowym. Zresztą dorośli też się tu dobrze bawią. Kolejnym ciekawym miejscem dla dzieci są „Karkonoskie Tajemnice”. Posłuchasz tu, wraz ze swoimi pociechami legend dotyczących Karkonoszy a interaktywna ekspozycja dodaje temu miejscu uroku. Warto też zabrać dzieci na Śnieżkę gdzie będą miały okazję zobaczyć budowlę przypominającą statek kosmiczny. Jest to oczywiście obserwatorium meteorologiczne. Kiedy pogoda się pogorszy, możesz udać się do któregoś z aquaparków lub pograć w kręgle. Fani klocków lego będą zachwyceni wizytą w Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego.

Noclegi dla rodzin? Tylko Karpacz pensjonaty

Na rodzinne wakacje trzeba wybrać miejsce, w którym rodzice odpoczną, a dzieci będą się dobrze bawić. Polecamy Ci pensjonat „Karkonoski SPA”. Obiekt ten położony jest niedaleko toru saneczkowego oraz świątyni „Wang”. Masz tutaj zatem łatwy dostęp do większości atrakcji w Karpaczu. Pensjonat ten przystosowany jest dla rodzin z dziećmi. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano pakiet bobas. W jego skład wchodzi na przykład baby phone, wanienka, czajnik oraz inne rzeczy przydatne podczas urlopu z dzidziusiem. Dodatkowo dla maluchów organizowane są animacje. Dzieciaczki mogą się bawić a ty chwile odpocząć. Strefa SPA to dodatkowy atut tego obiektu. Po wyczerpującym dniu spędzonym na zabawie możesz odsapnąć w jacuzzi albo saunie.

Tropem rycerzy

Jeżeli twoje dziecko lubi opowieści o dzielnych rycerzach i księżniczkach, to zabierz je na zamek Chojnik. Dawniej podobno mieszkała na nim księżniczka Kunegunda, ale więcej na jej temat dowiesz się na miejscu. W sierpniu do dziś organizowane są turnieje rycerskie. Warto odwiedzić też zamek Czocha. Podczas zwiedzania przewodnik pokaże Ci tajne przejścia. Zapraszamy do odwiedzania Karpacza oraz pobliskich miejscowości. Zarezerwuj w Karpaczu pensjonat i spraw radość swojej rodzinie.

Dodano: 2022-05-25 15:19:00