Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kowar do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Kowar, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Kowarach na pewno potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 10:36:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
19.11.2015 15:13

Mamy okazję korzystać z programu NFhotel już od jakiegoś czasu i w naszym pensjonacie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu dobrze dopracowany program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam zarządzanie. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
19.11.2015 15:21

W naszym pensjonacie używamy NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, w szczególności przypominacze, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, więc wszystko odbywa się bardzo zręcznie.

Dodaj komentarz