Wszędzie dobrze ale...

...w domu najlepiej. Powiedzenie które zna każdy, zawsze na święta powtarzane przez co starszych członków rodziny. Oczywiście końcówka grudnia to czas typowo rodzinny, jednakże zdarzają się jednostki chętne spędzić je poza domem. Warto?

Argumenty za tym, by zostać w swoim mieszkanku na święta, to między innymi atmosfera i wygoda. Wiadomo, zawsze przyjemniej jest spędzić ten czas z rodziną, w swoim domku, na swojej kanapie - a po obfitej kolacji poleżeć przed swoim telewizorem. Dodatkowo nie trzeba się pakować, spędzać kilku godzin w aucie, a potem wszystko to wypakowywać. No i na wyjeździe babcia nie zrobi ulubionych pierogów.

Z drugiej strony, wybierając spędzenie świąt np. w pensjonacie, unikamy większości zmartwień - świątecznych zakupów, porządków, lub sprzątania po wszystkim. Jest to idealna opcja dla ludzi lubiących wygodę - po prostu płacimy, i mamy wszystko na miejscu. Prawie wszystkie pokoje i pensjonaty oferują kolacje wigilijne w ich zakresie, co powoduje, że na takiej wyprawie jedyne czym się przejmujemy, to zasobnością portfela.

A Wy, też sądzicie że w domu najlepiej? :) Zanim dacie odpowiedź, sprawdźcie świąteczne oferty z popularnych miejscowości:

Dodano: 2014-12-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz